У зв'язку з підвищенням вимог, в обґрунтуванні матеріалів з оцінки сейсмічності майданчиків атомних станцій на ХАЕС провели роботи по додатковому обстеженню сейсмічної небезпеки району і проммайданчика.
Московский центр Всемирной ассоциации операторов АЭС (МЦ ВАО АЭС) 21-25 марта проведет миссию технической поддержки на Хмельницкой АЭС, говорится в сообщении ассоциации.
Відповідна документація щодо зміни меж міста Хмельницького, підготовлена управлінням земельних ресурсів та земельної реформи міської ради, знаходиться на затвердженні у Верховній Раді України.
Прокуратурою м.Хмельницького виявлено факт заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах, виділених з місцевого бюджету на реконструкцію футбольного поля.
Кримінальну справу за ч. 3 ст. 204 КК України проти підприємливого шепетівчанина, який незаконно виготовляв та збував фальсифіковану горілку, виготовлену з недоброякісної сировини, порушили днями працівники податкової міліції Славутської ОДПІ.