Расширенный поиск
Стоимость (Грн)
 

На що звертати увагу при купівлі малогабаритної сільгосптехніки?

Під час пошуку мінітрактора для господарства ви виявите багато різних варіантів. Часто ключовим критерієм пошуку є ціна, але це не головне. Важлива деталь — наявність дилера обраного бренда. Наприклад, магазин http://agrotechnika.com.ua є офіційним представником багатьох вітчизняних та зарубіжних виробників малогабаритної сільгосптехніки.


Отже, головне – вибрати надійного продавця. Це буде вашою гарантією, що ви отримаєте якісну, оригінальну техніку. Крім того, якщо ви купите трактор не у постачальника, вам буде складніше знайти коментуючи та запчастини.


Технічні аспекти вибору


Марка мінітрактора не має великого значення. Безумовно, краще придивитись до відомих на українському ринку моделей: Foton Lovol, DW, Xingtai, Dongfeng, Булат, Скаут та ін. Це трактори китайського виробництва — вони найбільш популярні в Україні. Габарити мінітрактора залежать від розміру ділянки на якій він буде використовуватись. Чим вона менше — тим меншим має бути машина.


Потужність двигуна треба теж обирати дивлячись на розмір поля. Крім того, покупець повинен враховувати рівень навантаження. Наприклад, для орання маленької ділянки 2-3 га вистачить 15-сильного трактора. Якщо ви будете експлуатувати техніку постійно та виконувати великий об'єм роботи, то краще взяти машину с двигуном 20-24 к.с.


Сучасні мінітрактори можуть робити майже те саме, що і їх великі побратими, тільки у меншому масштабі. Цю техніку застосовують не тільки у сільському господарстві, а й у комунальній сфері та під час будівництва. Великий вибір навіски дозволяє перетворити мінітрактор на універсальну та функціональну техніку


Дослідження ринку та безпечність покупця


Під час пошуку мінітрактора треба бути ретельно уважним. В останні роки почастішали випадки шахрайства, коли фермер купує підроблену техніку, або не отримує зовсім.


Найбільш розвинений обман в інтернеті, тому треба дотримуватися деяких правил при купівлі мінітрактора.
  • Прицінюйтесь. Пошукайте трактор у різних магазинах, але не ведіться на дуже низьку ціну, це з великою ймовірністю може бути підробка, або бракована машина.
  • Вивчайте магазин. На сайті магазині мають бути не тільки номери телефонів, а й адреса офісу або складу.
  • Вимагайте чек. Завжди вимагайте фіскальний чек від магазину, якщо компанія не надає його, то відмовляйтесь від покупки.
  • Не забувайте про гарантію. Трактори з гарантію можна купити тільки в офіційних дилерів.
Перед покупкою мінітрактора рекомендовано порадитись з іншими фермерами та ретельно вивчити сучасні та старі моделі. Також необхідно подумати про поточні й майбутні потреби — можливо купити трактор із розрахунком на розвиток вашої ферми. На попереднє дослідження ви витратите трохи часу, але заощадите кошти та знайдете найбільш відповідний варіант.

27.03.2019
Просмотров: 31

Разделы

Информация

Фото-объявления

Срочно сегодня купить корочки электро газо сварщика электрикаЗамена фильтра мотоцикла КиевЭлектродный котел «ОЧАГ-3»Сумка Еко бегСкупаем батарейки с содержанием серебра! /Юридические услуги

Новости

Развлечение на праздник

Как организовать праздник – ведь сейчас уже никого ничем не удивишь?
 

Продажа hd cvi регистраторов по доступным ценам

азвитие цифровых технологий позволило решать сложные задачи обеспечения безопасности и охраны объектов.
 

На що звертати увагу при купівлі малогабаритної сільгосптехніки?

Під час пошуку мінітрактора для господарства ви виявите багато різних варіантів.
 

Всего 7177 объявлений
Сегодня добавили 27 объявлений
Вчера - 11


Vip объявления


Кепка - бейсболка

Кепка - бейсболка

Urban - Style! Краткое описание: Хлопок, мягкий на ощупь Для регулировки размера используется ...
 

Продам Пежо407

Продам Пежо407

Продам Пежо407
 


Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript