Расширенный поиск
Стоимость (Грн)
 

На що звертати увагу при купівлі малогабаритної сільгосптехніки?

Під час пошуку мінітрактора для господарства ви виявите багато різних варіантів. Часто ключовим критерієм пошуку є ціна, але це не головне. Важлива деталь — наявність дилера обраного бренда. Наприклад, магазин http://agrotechnika.com.ua є офіційним представником багатьох вітчизняних та зарубіжних виробників малогабаритної сільгосптехніки.


Отже, головне – вибрати надійного продавця. Це буде вашою гарантією, що ви отримаєте якісну, оригінальну техніку. Крім того, якщо ви купите трактор не у постачальника, вам буде складніше знайти коментуючи та запчастини.


Технічні аспекти вибору


Марка мінітрактора не має великого значення. Безумовно, краще придивитись до відомих на українському ринку моделей: Foton Lovol, DW, Xingtai, Dongfeng, Булат, Скаут та ін. Це трактори китайського виробництва — вони найбільш популярні в Україні. Габарити мінітрактора залежать від розміру ділянки на якій він буде використовуватись. Чим вона менше — тим меншим має бути машина.


Потужність двигуна треба теж обирати дивлячись на розмір поля. Крім того, покупець повинен враховувати рівень навантаження. Наприклад, для орання маленької ділянки 2-3 га вистачить 15-сильного трактора. Якщо ви будете експлуатувати техніку постійно та виконувати великий об'єм роботи, то краще взяти машину с двигуном 20-24 к.с.


Сучасні мінітрактори можуть робити майже те саме, що і їх великі побратими, тільки у меншому масштабі. Цю техніку застосовують не тільки у сільському господарстві, а й у комунальній сфері та під час будівництва. Великий вибір навіски дозволяє перетворити мінітрактор на універсальну та функціональну техніку


Дослідження ринку та безпечність покупця


Під час пошуку мінітрактора треба бути ретельно уважним. В останні роки почастішали випадки шахрайства, коли фермер купує підроблену техніку, або не отримує зовсім.


Найбільш розвинений обман в інтернеті, тому треба дотримуватися деяких правил при купівлі мінітрактора.
  • Прицінюйтесь. Пошукайте трактор у різних магазинах, але не ведіться на дуже низьку ціну, це з великою ймовірністю може бути підробка, або бракована машина.
  • Вивчайте магазин. На сайті магазині мають бути не тільки номери телефонів, а й адреса офісу або складу.
  • Вимагайте чек. Завжди вимагайте фіскальний чек від магазину, якщо компанія не надає його, то відмовляйтесь від покупки.
  • Не забувайте про гарантію. Трактори з гарантію можна купити тільки в офіційних дилерів.
Перед покупкою мінітрактора рекомендовано порадитись з іншими фермерами та ретельно вивчити сучасні та старі моделі. Також необхідно подумати про поточні й майбутні потреби — можливо купити трактор із розрахунком на розвиток вашої ферми. На попереднє дослідження ви витратите трохи часу, але заощадите кошти та знайдете найбільш відповідний варіант.

27.03.2019
Просмотров: 203

Разделы

Информация

Фото-объявления

Коллектор теплого полаСильнодействующий возбудитель для ДВОИХПродам в Днепре эксклюзивную 3к. кв. ,  в новом клубном доме,  дизайнерский ремонт.Термoбелье.  Мужское Термобелье US-TERM (польша)Побудуємо навіс для сільгосптехнікиНовая цивилизация В.  Мегре

Новости

Бросить монетку

Очень часто, когда люди не знают, как им поступить, достаточно просто бросить монетку.
 

Труба DIN

По запросу “труба DIN”, очень сложно будет найти достаточно много компаний, которые занимаются реализацией подобных товаров.
 

Лечение гипнозом

Как бы странно это не могло прозвучать, но сегодня именно лечение гипнозом, стало пользоваться очень большой популярностью.
 

Всего 7616 объявлений
Сегодня добавили 6 объявлений
Вчера - 75


Vip объявления


Кепка - бейсболка

Кепка - бейсболка

Urban - Style! Краткое описание: Хлопок, мягкий на ощупь Для регулировки размера используется ...
 

Продам Пежо407

Продам Пежо407

Продам Пежо407
 


Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript