Расширенный поиск
Стоимость (Грн)
 

Як правильно орендувати квартиру, щоб не обманули

Житлове питання у громадян України стоїть особливо гостро. Нерухомість коштує дорого. Далеко не всі здатні придбати житло навіть в іпотеку. Альтернативою стає оренда нерухомості подобово або на тривалий термін. Однак не всі власники приміщень та організації, які виступають в ролі посередників, сумлінно виконують взяті на себе зобов'язання.


З якими шахрайськими діями можна зіткнутися при оренді житла?


Розбираючись, як правильно винаймати квартиру на тривалий термін, людина повинна брати до уваги той факт, що в процесі виконання дії можна зіткнутися з шахрайством. Так, фото приміщення може не відповідати дійсності. Якщо квартира з гарним ремонтом пропонується за низькою вартістю, це повинно насторожити. • Фотографії, на яких зображений елітний інтер'єр, але при цьому квартира здається за ціною нижче ринкової, зазвичай беруть з інтернету. Побачивши подібне оголошення, людина повинна розуміти, що зіткнулась з шахраями.

 • Квартира може здаватися кілька разів. Потрібно враховувати, що особи, які орендують приміщення, не можуть заселяти інших людей та брати з них орендну плату.

 • Квартири не існує. Експерти радять уважно перевіряти дані, що містяться в договорі, навіть якщо його оформленням займається сам ріелтор. Відомі випадки, коли адреси, вказаної в договорі, не існує. При цьому клієнт змушений платити за оренду, так і не отримавши житло.

 • Ріелтори-шахраї, які уклали договір з громадянином, можуть взяти плату, а потім просто надати йому кілька номерів орендодавців, не маючи наміру самостійно супроводжувати угоду.


Як виконати перевірку квартири перед підписанням договору?


Перед тим, як брати приміщення в оренду, необхідно переконатися в його юридичній чистоті. Для цього необхідно попросити у власника приміщення наступні документи: • паспорт;

 • свідоцтво, яке підтверджує наявність права власності;

 • папери, на підставі яких до господаря приміщення перейшло право власності.


Якщо здача приміщення виконується через представника власника, на додаток до стандартного переліку паперів повинна бути додана довіреність. Вона засвідчується нотаріально. Додатково потрібно переконатися у відсутності заборгованості по комунальних послугах. Для цього необхідно виконати перевірку платіжних квитанцій. Дії необхідно здійснювати до того, як буде укладено договір.


Договір оренди квартири: як скласти правильно?


Розбираючись, на що звернути увагу при оренді квартири, в першу чергу потрібно грамотна скласти договір. Він повинен бути юридично правильним. Від положення документа залежать всі особливості взаємодії орендодавця та орендаря. Щоб документ був визнаний дійсним, він повинен містити ряд обов'язкових відомостей.


У документі в обов'язковому порядку необхідно прописати: • умови укладення договору;

 • розмір щомісячної плати за оренду квартири;

 • термін, на який житло здається в оренду;

 • умови, відповідно до яких плата за житло може бути переглянута;

 • особи, які можуть проживати в квартирі разом з орендарем;

 • умови розірвання договору;

 • умови проведення перевірок господарем приміщення що здається в оренду.


У договорі має бути проставлена ​​дата оформлення. Учасники угоди підписують готовий папір. Щоб максимально захистити себе від можливого шахрайства, орендувати приміщення необхідно правильно. В обов'язковому порядку потрібно перевірити наявність у власника права на здачу житла в оренду. Потім необхідно ознайомитися з документами на квартиру. Необхідно самому дізнатися, де можна буде знайти власника в разі непередбачених обставин. В обов'язковому порядку рекомендується записати його телефон.

17.12.2018
Просмотров: 128

Разделы

Информация

Фото-объявления

Наружная подсветка автоко 85фм. Лак КО-85фм лак ко-85фм лак ко85фм лак ко 85фм Лак КО-85фм для Вашего предприятия. Производим эмали. Доставка. ПроРемонт под ключ.Скидка на Чешскую косметику на MozazonПродам оптом памперсы "Dada Premium Extra Soft" (Польша-оригинал)Renault Trafic разборка и новые запчасти

Новости

Интернет-магазин стабилизаторов напряжения «Стаб-Эксперт»

Интернет-магазин «Стаб-Эксперт» предоставляет своим клиентам различные стабилизаторы напряжения.
 

Достоинства услуг уборки

Вне зависимости от того, как используется помещение - является оно жилым или промышленным - оно подвергается постоянному загрязнению.
 

Причины популярности автобусных туров

Многие мечтают о путешествиях, но по разным причинам не отправляются в них.
 

Всего 7274 объявления
Сегодня добавили 15 объявлений
Вчера - 8


Vip объявления


Кепка - бейсболка

Кепка - бейсболка

Urban - Style! Краткое описание: Хлопок, мягкий на ощупь Для регулировки размера используется ...
 

Продам Пежо407

Продам Пежо407

Продам Пежо407
 


Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript